Tisk

Lazury, laky, mořidla

Jelikož ochrana dřeva před povětrnostními vlivy je jednou z nejdůležitějších části při práci, nabízíme kvalitní lazury od firmy ADLER. Tato rakouská firma byla založena v roce 1934 a od roku 2008 působí i na českém trhu.

Lazury Pullex Plus se za dlouhé roky osvědčil jako intenzivní ochrana dřeva na dřevěné domy, obklady, stříšky, balkony a ploty. Díky aktivním UV filtrům poskytuje Pullex plus dlouholetou ochranu proti zvětrávání. Právě to dělá Pullex plus ideálním ochranným prostředkem pro nové a renovační nátěry. Samozřejmě se dá Pullex plus tónovat ve Vaší oblíbené barvě. A díky systému tenkovrstvé lazury nedochází k odlupování.

Pro schody  nabízíme lak PUR - StrongTransparentní dvousložkový polyuretanový lak byl vyvinut speciálně pro lakování schodů. Díky vynikajícím vlastnostem

jej lze použít na všechny silně namáhané plochy v interiéru. ADLER PUR-Strong má výborné vlastnosti odolnosti proti otěru a poškrábání a vyznačuje se vynikající plnivostí a rezistencí. Díky tomu se ideálně hodí právě pro tuto oblast použití.

Oleje pro modřínové terasy. Pullex Holzöl je olej bohatý na pojiva na bázi znovu narůstajících surovin pro dřevo ve venkovním prostředí jako jsou dřevěné domy a dřevěné fasády. Speciální vysoce účinné UV-pohlcovače zpomalují přirozené zešednutí dřeva. Pulllex Horzöl se obzvláště hodí pro modřín a je k dostání v barevném odstínu modřín a v bezbarvém barevném odstínu.

 

PŘEJÍT DO E-SHOPU ext

 

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na tel. 485 164 062 - paní Lucia Toneva nebo na tel. 724 129 672

 

logo_adler